Slovenský záložník Stano Lobotka sa stal už počas svojho prvého ročníka v španielskej Celte Vigo veľmi sledovaným hráčom. Síce nestrieľa góly, ale pozornosť na seba púta skvelou hrou v strede poľa. Pozrite, k akej obrovskej legende ho prirovnali. 

Na slovenských portáloch momentálne kolujú slová agenta Stana Lobotku, ktorý prezradil, že sa o neho zaujímajú veľké kluby z Anglicka a Talianska. Pri tvorbe vyššie uvedeného článku sme sa snažili nájsť čo najviac informácií o Stanovi z tábora Celty Vigo a natrafili sme na web Football Whispers.

Ten mal pomerne rozsiahly článok o našom reprezentantovi a v ňom bol prirovnaný k obrovskej legende Španielska a katalánskej Barcelony. Názov článku znel: “Slovenský Xavi na radare tímov z Premier League”. Túto prezývku Stana Lobotku od uvedeného webu následne hneď prebralo viacero používateľov na sociálnej sieti Twitter a určite sa rozšíri aj v našich končinách. Waw!

Zdroj: Footbalwhispers.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D