Stanislav Lobotka podáva v Celte Vigo výborné výkony a to hrá v Španielsku len svoju prvú sezónu. Podľa posledných správ sa mladý slovenský futbalista dostal aj do hľadáčika FC Barcelona, pričom športový riaditeľ klubu sa mal prísť na neho osobne pozrieť.

Už pred pár týždňami sa nechal agent Stana Lobotku počuť, že podľa jeho názoru slovenský reprezentant v horizonte niekoľkých rokov prestúpi zo Celty Vigo za 40 miliónov eur. Tento scenár začína naberať reálne kontúry už teraz, pretože športový riaditeľ klubu FC Barcelona Robert Fernández sa bol na Lobotku pozrieť pri poslednom zápase Stanovho tímu. Celta si poradila s Levante najtesnejším rozdielom 0:1.

Informáciu o návšteve Roberta Fernándeza na zápase Celty Vigo prinieslo hneď niekoľko fanúšikovských skupín Barcelony na sociálnych sieťach. Portál Mundo Deportivo hlási, že hlavným cieľom jeho návštevy mal byť práve bývalý hráč AS Trenčín. Stano do Celty prestúpil za 5 miliónov eur, ale jeho výkupná klauzula by mala byť 35 miliónov eur. Podľa webu Transfermarkt je jeho súčasná trhová hodnota 7 a pol milióna eur.

Zdroj: Transfermarkt.com, Hetrik.sk | Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk