HC Slovan Bratislava zažil jednu z najhorších sezón v KHL. Jeho problémy však nekončia len zlými výsledkami. Klubu totiž reálne hrozí, že v ďalšej sezóne nebude mať kde hrať. 

Vedenie bratislavského celku naďalej rokuje o dohode s novým potencionálnym investorom pre budúcu sezónu. Zahraničný investor by získal majoritnú čiastku vo vedení klubu a pomohol by tak splatiť miliónové dlhy.

Široký mladší síce len nedávno potvrdil pre Šport.sk, že rokovania s mestom a jeho novým primátorom sú na dobrej ceste, no najnovšie informácie a vyjadrenia mesta hovoria niečo iné.

Nový primátor Bratislavy Matúš Vallo sa snažil dať veci na správnu mieru. Podľa jeho slov, ak klub a jeho nový investor neuhradia mestu dlh (ten sa má pohybovať na úrovni milión eur), tak v novej sezóne nebude môcť Slovan hrať svoje domáce zápasy na štadióne Ondreja Nepelu. Peniaze totiž podľa slov Valla mestu chýbajú a jemu aj obyvateľom dochádza trpezlivosť. Stane sa tak z jedného z najslávnejších hokejových klubov Slovenska bezdomovec?

Zdroj: Šport.skFoto: Facebook, Twitter