Len pred pár dňami sa Stano Lobotka so svojim tímom Celta Vigo postavil slávnej Barcelone a zápas sa skončil remízou 2:2. Lobotka sa zaskvel dobrým defenzívnym zákrokom proti Messimu, ale tiež veľmi dobrou úspešnosťou prihrávok. Teraz však na jeho tím čaká ďalšia ťažká skúška!

Vstup do roka 2018 bude pre Stana Lobotku a jeho Celtu Vigo doslova masaker. V rámci španielskeho pohára Copa del Rey ich totiž čaká dvojzápas s FC Barcelona a práve medzi týmito dvoma duelmi si zmerajú sily s Realom Madrid. A to všetko v priebehu siedmych dní!

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

3.januára 2018 sa Celta predstaví doma v prvom zápase španielskeho pohára proti FC Barcelona. O štyri dni, konkrétne 7.januára, “Lobotkovci” pre zmenu privítajú na svojom trávniku Real Madrid v rámci 18.kola La Ligy.

Tri dni po tom zase pocestuje Celta Vigo do Barcelony, kde ju čaká odveta s “Blaugranas”.To bude skutočne veľmi náročný týždeň pre Celtu Vigo a nášho reprezentanta. Veríme, že sa mu v týchto troch ťažkých zápasoch bude dariť. 🙂

Zdroj: Soccerway.com | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D