Je jedným z mala odchovancov, ktorí v klube aktuálne pôsobia. Málokto by dokázal svojmu tímu preukázať takú vernosť, ako dlhé roky preukazoval Nacho Realu Madrid. Teraz by však tento príbeh mohol zmeniť svoj dej. 

30-ročný stredný obranca mal požiadať vedenie kráľovského veľkoklubu o to, aby mu umožnili odísť. Skúsený obranca pôsobí v prvom tíme “Los Blancos” už viac ako 7 rokov, pričom za túto dobu si na svoje konto pripísal 200 štartov. Treba však povedať, že väčšinu času strávil len na lavičke náhradníkov a nikdy mu nepatrilo stabilné miesto v základnej zostave.

Bol však oddaný svojmu klubu a nikdy mu nerobil žiadne problémy. Viackrát viedol mužstvo aj ako kapitán a aj na základe týchto skutočností sa predpokladá, že mu španielsky gigant nebude brániť v odchode. O obrancu, ktorý dokáže zahrať ako na v strede tak aj na okrajoch defenzívy, už mali prejaviť záujem až tri talianske mužstvá. Hovorí sa o trojici AS Rím, SSC Neapol a AC Miláno. Hlavnou požiadavkou Nacha má byť možnosť pravidelne hrávať.

Zdroj: Thefootballempire.com | Foto: Twitter