Nabitý turnaj OKTAGON 22 ponúkol divákom 10 skvelých a napínavých duelov, ktoré potešili oči fanúšikov bojových športov. Okrem zápasu večera Vémola vs. Ďatelinka, na ktorý sa mnohí tešili najviac, sme videli ďalší 9 stretnutí, ktoré rozhodne stáli za to. 

Veľkú bitku predviedli aj dvaja zástupcovia Oktagon Fighting Academy, Marek Bartl jednoznačne dominoval na zemi, nasledoval ho aj Robo Pukač, ktorý už v prvej minúte „utiahol“ „kráľa Severu“ Jána Malacha.

Hlavná karta ponúkla 6 atraktívnych súbojov, triumfom ju otvoril navrátilec Ondřej Raška a Pavel Salčák, debut v organizácii OKTAGON MMA sa podaril aj staršiemu bratovi obľúbeného Miloša Petráška. Podľa Tipsportu bol najlepším výkonom večera highkick Lucky Szabovej, pripísala si ďalšie dominantné víťazstvo.

Vrcholom večera bol zápas Milana Ďatelinku a Karlosa Vémolu. Netrvalo dlho, súpera strhol na zem, zápas kontroloval a Slovák nemal inú možnosť ako „odklepať“.

,,Turnaj prebiehal dobre. Pre mňa je trošku sklamaním hlavný zápas, ktorý mi zľahka zrazil náladu. Keď ide o Milana, chápem, čo sa stalo. Avšak aj tak som sklamaný. Najmä zo spôsobu, akým sa on ani Mikulášek nevyrovnali s tlakom.

Poznám všetky emócie a vidím, že to je inak než Milan hovorí. Bolo by pre mňa príjemnejšie, keby aj v najťažšej chvíli priznal niektoré veci. Chýba mi v tom katarzia,“ povedal v poturnajovom vysielaní na Instagrame promotér a spolumajiteľ Oktagonu Ondřej Novotný.
Zdroj|Foto: OKTAGON MMA/ TS