Prísť o tri body pár minút pred koncom vinou pokutovému kopu proti vám, to vždy zamrzí. O to viac, ak to ani zďaleka nebolo tak celkom jasné a rozhodca sa ani len neunúval poradiť sa s videorozhodcom, hoci táto možnosť v Serie A existuje.

AC Miláno viedlo od 56. minúty zásluhou Anteho Rebiča na pôde Fiorentiny 0:1, no v 84. minúte si striedajúci “Ex-milánčan” Patrick Cutrone “vypýtal” pokutový kop, ktorý následne premenil jeho spoluhráč Erick Pulgar.

Zápas vďaka tomu skončil 1:1 a AC Milánu sa tak opäť vzdialil sen o Lige Majstrov, na ktorú stráca v túto chvíľu miesto siedmych už deväť bodov. Nepokojnosť s verdiktom vyjadrili nielen fanúšikovia, ale aj vedenie tímu na čele s legendárnym Paolom Maldinim.