Sága okolo Cristiana Ronalda už trochu utíchla, ale opäť ju oživili zahraničné médiá potom, čo sa portugalský futbalista vrátil do Španielska po Pohári konfederácií. Jeho správanie vraj totiž poriadne nahnevalo vedenie Realu Madrid!

Cristiano Ronaldo opustil portugalskú reprezentáciu na Pohári Konfederácií po prehratom semifinálovom zápase s Čile. Jeho tím čakal síce ešte zápas o tretie miesto, v ktorom Portugalsko zdolalo Mexiko 2:1. Cristiano ale do zápasu nezasiahol, lebo odcestoval späť do Španielska, aby mohol byť so svojimi čerstvo narodenými deťmi dvojičkami. Jeho správanie po návrate ale údajne poriadne nahnevalo prezidenta Realu Péreza.

Cristiano bol totiž v Španielsku niekoľko dní, ale nikoho z vedenia klubu vôbec nekontaktoval. To bolo pre vedenie tímu vraj veľkým sklamaním vzhľadom na to, že médiami po celom svete sa šírili niekoľko dní správy o tom, ako chce CR7 opustiť Real Madrid. Prezident klubu Florentino Pérez vo viacerých rozhovoroch verejne vyhlásil, že si želá zotrvanie Cristiana v madridskom celku. Portál Goal však vyrukoval s informáciou, že po tomto Ronaldovom kroku, už nemusí mať 32-ročný Portugalčan až takú vrúcnu podporu od Realu Madrid.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D