KONEČNE! Prvá udalosť kontaktných športov OKTAGON UNDERGROUND je za nami, prinášame vám stručný prehľad a výsledky jednotlivých zápasov, v prípade, ak ste nemali možnosť sledovať turnaj naživo. 

Unikátny projekt, ktorý vznikol predovšetkým ako reakcia na pandémiu koronavírusu, nemá u nás ani v Českej republike obdobu. Organizácia OKTAGON MMA uplynulú sobotu potešila všetkých fanúšikov športu, ktorí doteraz sledovali jedine v kuse sa opakujúce reprízy. 🙂

OKTAGON UNDERGROUND je miesto, kde proti sebe stoja najlepší zápasníci naprieč všetkými bojovými športami. Vôbe po prvýkrát v histórii mali fanúšikovia možnosť sledovať, ako to vyzerá, keď sa v klietke stretnú profesionáli MMA proti šampiónom z thajského boxu či kickboxu.

V sobotu 16. mája prebehlo prvé kolo 12stich aktraktívnych zápasov. Ten hlavný bol azda najväčšou čerešničkou, raz a navždy sa vyriešil vyhrotený konflikt Tomáša Le Syho a Tadeáša Růžičku, ten svojím luxusným KO v druhom kole potvrdil, že je absolútnou dominantou celej pyramídy.

„Dúfam, že som ťa tým vychoval. Ale musím uznať, že to bol tvrdý súper,” hovorí zápasník hneď po zápase.

KOMPLETNÝ ZOZNAM VÝSLEDKOV:

Matěj Kozubovský porazil Jana Janku v 3. kole na KO
Daniel Vítovec porazil Davida Hunanyana na body
Matěj Kohout porazil Michala Rybu v 2. kole na KO
Ladislav Krištůfek porazil Lukáše Chotěnovského v 3. kole na TKO (vzdanie súpera)
Zdeňek Polívka porazil Pavla Salčáka ve 2. kole na KO
Luboš Lesák porazil Petra Tesaře v 2. kole na KO
Matěj Peňáz porazil Matěje Hrkala v 1. kole na KO.
Jakub Bahník porazil Pavla Hvězdu v 2. kole na KO
Jakub Klauda porazil Adama Dvořáčka na body
Leo Brichta porazil Pavla Šacha na body
Tadeáš Růžička porazil Tomáše Linh Le Syho

Oktagon UNDERGROUND pokračuje aj budúcu sobotu, tentokrát zo slovenského OFA Gymu v Bratislave, predstaví sa Samo Krištofič, Ronie Paradeiser či Marek Bartl. Rozhodne si to nenechajte ujsť, PPV si môžete zakúpiť >>TU<<<

Foto|Zdroj: TS/OKTAGON MMA