Španielsky portál Don Balon vyrukoval s prekvapivou informáciou. Podľa ich najnovších správ sa vedenie Liverpoolu rozhodlo, kto nahradí Philippeho Coutinha, ak sa v januári skompletizuje jeho transfer do Barcelony.

Philippe Coutinho a FC Barcelona. To je prestupová sága, ktorá nabrala na obrátkach počas leta 2017 a s blížiacim sa januárom 2018 sa o nej znovu začína vo veľkom špekulovať. Ak brazílsky krídelník skutočne opustí Anfield, tak podľa španielskeho webu Don Balon si Klopp vyhliadol za neho náhradu a to v tíme najväčšieho rivala Barcelony.

Reč je o o chorváťtskom záložníkovi, ktorý je súčasťou Realu Madrid od augusta 2015. 23-ročný Mateo Kovačić predtým obliekal dres Interu Miláno a GNK Dinamo Záhreb. Podľa webu Transfermarkt je jeho trhová hodnota 25 miliónov eur, ale dá sa predpokladať, že “Biely balet” by si za neho vypýtal oveľa väčšiu sumu.

Zdroj: Donbalon.com | Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D