Už 39-ročný kamerunský futbalista Samuel Eto´o patrí medzi najväčšie legendy afrického futbalu, pričom svoju kariéru ukončil po sezóne 2018/19, ktorú strávil v katarskom celku Qatar SC. Teraz avšak španielske médiá šokujú informáciami o jeho možnom comebacku na trávniky.

Niekdajší kanonier FC Barcelony, no aj Interu Miláno, Chelsea, Mallorky a ďalších klubov, ktorý sa stal ako 19-ročný nechcený v Reale Madrid, má byť v kontakte s Morrisom Pagniellom, prezidentom ambiciózneho štvrtoligového španielskeho klubu Racing Murcia. Ak vám jeho názov veľa nehovorí, nečudujeme sa vám. Veď na tejto úrovni (4. liga) je v Španielsku hneď 18 líg, pričom aj v nej je tento klub nováčikom.

„V túto chvíľu môžem povedať len toľko, že šance sú 50 na 50, a behom budúceho týždňa prebehnú ďalšie rokovania,“ uviedol prezident klubu, podľa ktorého by mohli najlepšieho strelca v histórii Kamerunu sponzorovať viacerí menší sponzori z Mexika a Spojených arabských emirátov. Jedným z hlavných dôvodov je blížiaci sa pohárový zápas v rámci Copa del Rey (16.12.) proti Levante z La Ligy, ktorý bude pre klub takpovediac najväčším zápasom histórie.Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter