Bude to mať nejakú dohru? Hlavný arbiter zápasu 20. kola francúzskej Ligue 1 medzi FC Nantes a PSG poslal v 91. minúte pod sprchy stopéra domáceho celku Diega. Skúsený 45-ročný rozhodcaTony Chapron tento moment ale zrejme nie úplne zvládol.

PSG sa dostalo v zápase do vedenia už v 12. minúte zásluhou Di Maríu a tento gól bol napokon jediným uznaný, ktorý diváci videli. Rozhodcovia totižto na začiatku druhého polčasu bojovnému Nantesu jeden gól neuznali pre údajný ofsajd, ktorý opakované zábery zamietli. Gól platiť mal.

Hlavný rozhodca ale rozvíril emócie v samotnom závere zápasu, keď udelil žltú kartu spomíananému Diegovi za to, že doňho strčil. Rozhodca kontakt neustál a porúčal sa k zemi. Či skutočne mala byť hráčovi udelená karta, necháme na posúdení každého zvlášť. Podobne však aj počin, ktorý si neodpustil arbiter po páde na zem.

Foto: Twitter | Video: Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.