Veľmi prekvapujúce správy sa objavili na španielskych portáloch El Mundo a AS. Podľa správ na týchto weboch mal totiž Real Madrid záujem o Lionela Messiho, pričom do Barcelony mala prísť aj konkrétna ponuka.

Keby vedenie Barcelony s týmto transferom súhlasilo, najdrahším hráčom sveta by nebol Brazílčan Neymar, ale práve jeho niekdajší spoluhráč Lionel Messi. Ako informovali portály El Mundo a AS, vedenie “Los Blancos” malo v roku 2013 kontaktovať svojho úhlavného nepriateľa a teda Barcelonu s ponukou vo výške 250 miliónov eur.

To však nie je všetko, pretože Messi a jeho právnici sa mali aj osobne stretnúť s prezidentom Realu Madrid Florentinom Pérezom. Ten mal Argentínčanovi ponúknuť plat 23 miliónov eur za rok a chcel s ním podpísať zmluvu do roku 2021.

Akokoľvek sa zdá táto teória pritiahnutá za vlasy, spomeňte si, že v roku 2000 opustil Barcelonu Luís Figo. Ten bol vtedy najväčšou hviezdou katalánskeho veľkoklubu a za 60 miliónov eur prestúpil práve do tímu úhlavného nepriateľa “Blaugranas”.

Zdroj: As.com, Elmundo.es | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D