Slávny argentínsky futbalista Diego Maradona sa nedávno rozhovoril o tom, že pred časom sa stretol s prezidentom Realu Madrid Florentinom Pérezom. Podľa slov legendárneho Maradonu “Biely balet” odmietol podpísať svetovú superstar a to kvôli Ronaldovi!

O tomto prestupe sa šuškalo v podstate celé leto a jeden čas bol dokonca považovaný za hotovú vec. Mladučký francúzsky útočník Kylian Mbappé vtedy ešte patril tímu AS Monaco, ale viackrát bol spájaný s prestupom do Realu Madrid. Napokon však zakotvil v PSG, kde sa mu darí znamenite.

Kylian Mbappé

Maradona pre portál AS vyhlásil, že sa nedávno stretol s Pérezom. Prezidentovi Realu vraj Maradona odporučil, aby kúpili Mbappého, ale ten mu odpovedal, že museli tento transfer stopnúť. Dôvodom mal byť fakt, že Real má v tíme Cristiana Ronalda. Mnoho fans “Los Blancos” zrejme dnes aj tento krok ľutuje, pretože situácia madridského klubu v La Lige by sa možno s Mbappém vyzerala úplne inak.

Zdroj: As.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D