Celý svet ostal šokovaný, keď vyšli na povrch správy o možnom znásilnení, ktorého sa mal dopustiť jeden z najlepších futbalistov na svete Cristiano Ronaldo. S kauzou prišlo nemecké periodikum Der Spiegel, ktoré najnovšie uverejnilo aj zmluvu, ktorá ma daný akt dokázať. 

K celému spomínanému incidentu malo dôjsť ešte v lete roku 2009, teda v čase, keď sa portugalský futbalista presúval z Manchestru United do Realu Madrid. Dovolenku trávil v tom čase v Spojených štátoch amerických.

Meno ženy, ktorú mal Ronaldo údajne znásilniť, je Kathryn Mayorga. Tá mala podľa denníka Der Spiegel volať s plačom na políciu, no odmietla udať konkrétne meno. Hovorila iba o verejne známej osobe a že sa jedná o športovca. Policajným záznamom však dôkazy ani zďaleka nekončia.

33-ročný portugalský útočník a možná obeť sa mali o pár mesiacov v januári 2010 mimosúdne vyrovnať pomocou zmluvy. Nemecký denník túto zmluvu zverejnil a jasne uvádza, že niet dôvod pochybovať o pravosti daného dokumentu. Na papieri sú totiž jasne viditeľné podpisy oboch zainteresovaných a ich právnych zástupcov.

Aktuálne hráč Juventusu FC je tu označovaný ako “Topher”. Čo sa týka podpisov, tam ide o pána D. a pani P. Súčasťou dokumentu je dohoda o vyplatení peňazí, popis celej udalosti a dokonca aj záruka toho, že jej zaplatí testy na pohlavné choroby.

Celá kauza tak v prípade naozajstného overenia pravosti dokumentu dostane úplne iný rozmer. Napriek tomu sa doteraz Cristiano Ronaldo nikdy neohradzoval, že by k styku nedošlo, no hovorí o priateľskom a nie násilnom akte. K zmluve tak mohol byť dotlačený okolnosťami a nátlakom zo strany údajnej poškodenej.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.