Len teraz sa uskutočnil jeden z najväčších transferov sveta, keď brazilská hviezda Philippe Coutinho prestúpil po dlhých od leta trvajúcich ťahaniciach do Barcelony. Liverpoolske vedenie vraj po predaji ale okamžite požiadalo o návrat hráča!

Philippe Coutinho už bol odprezentovaný v drese “Blaugranas” a okolo jeho príchodu do Katalánska stále presakujú do médií nové informácie. Jedna z najnovších správ podľa Daily Mail hovorí, že vlastníci Liverpoolu kontaktovali agenta Coutinha Kia Joorabachiana so žiadosťou k opätovného návratu bývalého hráča.

Philippe Coutinho“The Reds” hráčovi predostreli návrh na hosťovanie do konca plynúcej sezóny. Odvolávali sa na skutočnosť, že hráč aj tak nemôže hrať v Lige majstrov, pretože v tej už nastúpil za Liverpool. Coutinho ale túto ponuku údajne ihneď odmietol, lebo jeho snom je obliekať už iba dres barcelonskych farieb.

Zdroj: Dailystar.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.