Už mnohokrát sa hovorilo o tom, že nedávno skončené prestupové obdobie bolo fiaskom pre FC Barcelonu. Ofenzívu síce posilnil mladík Trincao, no porovnávať jeho kvality s Lautarom Martinezom, Memphisom Depayom či Neymarom zrejme nemá význam. Dva týždne po konci prestupového okna vyplávali na povrch veľmi zaujímavé informácie.

Denník Mirror priniesol správy zo zdrojov blízkych Manchestru United, že anglický klub dosiahol šesť hodín pred prestupovým deadlineom dohodu o prestupe Ousmane Dembélého z FC Barcelony, vďaka čomu sa mohli uvoľniť Kataláncom prostriedky na transfer Memphisa Depaya, a zároveň by klubu nehrozili problémy s finančnými pravidlami fair-play.

Avšak o dve hodiny všetko stopol samotný Dembélé, ktorý vraj odmietol akýkoľvek prestup. Tým teda zmaril ambície Manchestru United a zároveň svojej Barcelony, ktorá sa ho bola ochotná vzdať a dokončiť príchod Depaya. Ten tak zrejme dorazí do klubu v januári. To vraj poriadne nahnevalo aj samotného Koemana, ktorý mal mladému hviezdnemu Francúzovi povedať, aby “sa pripravil na poriadne ťažkú sezónu na Camp Nou”. Teda hviezdnemu ako hviezdnemu, keď už nestrelil rok súťažný gól.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Twitter