Tottenham začal novú sezónu najlepším možným spôsobom, veď po troch kolách má na konte plný počet bodov. Vďaka trom triumfom v pomere 1:0 je v čele Premier League. Okrem toho aj postúpil do skupinovej fázy Konferenčnej ligy. Avšak, prvá reprezentačná prestávka je pre klub fiaskom.

Behom pár dní prišiel Nuno Espirito Santo hneď o siedmych svojich zverencov, čo je skutočne ohromné číslo. Navyše, viacérí z nich sú stabulnými členmi základnej zostavy. O koho sa jedná?

Trio juhoamerických futbalistov (stredopoliar Giovani Lo Celso a stopéri Davinson Sánchez a Cristian Romero) bude musieť nastúpiť do karantény, zatiaľ čo kvarteto “kohútov” utrpelo zranenia. Jedná sa o krídelníkov Stevena Bergwijna a Son Heung-Mina, stredopoliara Olivera Skippa a full-backa Rayna Sessegnona. V ich prípadoch dĺžky absencie známe nie sú, no proti Crystal Palace sa zrejme nepredstavia.

S výnimkou Sessegnona a jedného z dua Skipp/Lo Celso sa pritom s ostatnými hráčmi dalo počítať v základnej zostave. Navyše, Spurs musia kalkulovať i s tým, že vo štvrtok hrajú na pôde Rennes a o týždeň ich čaká prestížny duel proti Chelsea.

Ako by mohla vyzerať zostava Tottenhamu proti Crystal Palace (sobota 11.9. o 13:30)?

Zdroj: TheSun.co.uk | Foto: Twitter, Chosen11