Prekvapivá správa dnes dorazila z Francúzska, konkrétne z tábora Paríža St. Germain. Ich veľká hviezda, útočník Kylian Mbappé informoval vedenie klubu, že v budúcom lete plánuje opustiť mesto spod Eiffelovej veže. PSG je teraz nepríjemne šokované.

Anglický Daily Mail, podobne ako španielska Marca informovali dnes, že francúzsky útočník, Kylian Mbappé oznámil vedeniu túto nepríjemnú správu. PSG je teraz v nelichotivej situácií, pretože zmluva 21-ročného francúzskeho reprezentanta končí v roku 2022. Ak chcú vidieť za svoju hviezdu pekný balík peňazí, Mbappého jednoducho musia v budúcom lete predať. Nenahráva im ani fakt, že hráč odmieta zmluvu predĺžiť.

Trhová hodnota útočníka PSG je momentálne na úrovni 180 miliónov eur a šejkovia určite nebudú ponúkať nijakú zľavu. O záujemcov núdza istotne nebude. Medzi najväčších favoritov patrí Real Madrid, kde by Mbappé nahradil Karima Benzemu, ktorý v decembri oslávi už 33 rokov. Ďalšími klubmi, s ktorými sa Francúz spája sú Liverpool, Barcelona a oba Manchesterské kluby. Bitka o Mbappého sa môže začať už teraz.

Kylian Mbappé

Zdroj: Marca.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter