Každý z nás športových nadšencov určite sníval o tom, že aspoň raz v živote stretne nejakú futbalovú hviezdu. Najlepšie by bolo práve stretnutie s detským či súčasným idolom, od ktorého si sľubujete autogram, fotku, či dokonca pre tých šťastnejších objatie alebo populárnu selfie, ktorú si s vami urobí samotný hráč.

Šťastným fanúšikom na videu sa to podarilo. Nielen že stretli Cristania Ronalda osobne, avšak mali tú česť sa s ním vyfotiť, objať ho, či dokonca získať cenný podpis. Je to však málo vídana udalosť vzhľadom na to, že najväčšie futbalové hviezdy často krát chodia v sprievode viacerých ochrankárov, ktorí už zďaleka zabezpečujú priestor a bezpečnosť tak, aby sa fanúšikovia držali ďalej od týchto futbalistov.

Aj konkrétny futbalista musí dať súhlas na to, aby k nemu mohli fanúšikovia pristúpiť bližšie, pretože v iných prípadoch by mohol nastať konflikt. Na nasledujúcom videu uvidíte, že aj veľký hráč ako Cristiano Ronaldo dokáže to, že má veľké srdce a dokáže aj napriek veľkému návalu fanúšikov z každej strany dokáže niektorých prijať. Po spomínaných stretnutiach ostali fanúšici v slzách.

V závere videa uvidíte aj Lionela Messiho, ako sa usilovne stará o svoju rodinu. Ako vzorný otec svoje deti učí futbalu a ukazuje im recept na to, ako sa raz aj z nich môže stať jeden z najlepších hráčov histórie tohto krásneho športu.

Video Ronalda a Messiho s fanúšikmi a rodinou

 

Foto|Video: Facebook/OhMyGoal, Instagram/cristiano