Jedným z hrdinov tohtoročného finále play off Národnej hokejovej ligy bol bez najmenších pochýb Zdeno Chára. Napriek neúspechu ukázal veľkú bojovnosť, keď nastupoval do zápasov napriek zlomeninám. Fanúšikom aj preto za ich podporu a ovácie zanechal tento nádherný odkaz!

“Je tomu už pár dní, no stále počujem to ohromujúce fandenie našich priaznivcov. Vedel som, že máme len tých najlepších fanúšikov, no neuvedomil som si, akí sú špeciálni a pozoruhodní. Prišlo to, až keď som sa pred nich postavil v 5. zápase. Neskutočná skúsenosť dostať takú podporu.”

“Neubránil som sa slzám, no som šťastný že naprie nepriazni osudu som mohol pomôcť svojim spoluhráčom. Cítil som neskutočný pocit hrdosti byť Bostončanom. Aj keď sme náš cieľ nedosiahli, cítime hrdosť. Toto mužstvo aj tréneri, to je niečo špeciálne. Ani nejde hovoriť o tom, koľkokrát náš tím musel reagovať na nepriazeň osudu, prijal výzvu a vybral sa správnym smerom.”

“Veríme v tvrdú prácu, rovnosť a vzájomný rešpekt. Navzájom si veríme a milujeme hrať pre túto komunitu. V mene všetkých hráčov vám od srdca ďakujem za podporu a lojálnosť. Bez vás by sme to nikdy nedotiahli tak ďaleko. Vrátime sa…,” napísal Zdeno Chára na svoj Instagram.

Ovácie divákov na Zdena Cháru pred 5. zápasom

Zdroj: Instagram | Foto: Twitter | Video: YouTube