FC Barcelonu čakajú veľké zmeny vo vedení klubu. Bitka o post prezidenta slávneho katalánskeho giganta vrcholí a jeden z kandidátov prišiel s odvážnym sľubom. Do klubu chce priviesť obrovské financie a s tým aj veľké superhviezdy.

Toni Freixa, ktorý je jedným z horúcich kandidátov na post prezidenta vo vedení FC Barcelony, sa vyjadril, že plánuje do klubu priviesť investora, ktorý by klubovú pokladnicu naplnil sumou 250 miliónov eur: “Máme tie najvyššie ambície a chcem posilňovať. V budúcom ročníku by sme chceli na Camp Nou priviesť 2 superhviezdy svetového futbalu. Celkovo by išlo o 2 hráčov do ofenzívy a 1 do defenzívy,” povedal 52-ročný kandidát na prezidenta FC Barcelony, ktorý však odmietol prezradiť konkrétne mená, avšak ani nevyvrátil šumy, že by mohlo ísť o niekoho z dvojice Haaland – Mbappé.

Freixa sa tiež vyjadril, že Ronald Koeman má jeho plnú podporu a na trénerskej lavičke by chcel stabilitu, preto by mal známy tréner podľa neho zotrvať pri kormidle mininálne do konca jeho zmluvy a teda do júna 2022. V klube by tiež chcel udržať aj Messiho, ale len za predpokladu, že zvoľní zo svojich finančných požiadaviek. Dokonca sa mal Freixa v tejto veci nakontovať už aj na jeho zástupcov. So samotným hráčom však podľa jeho slov o tejto záležitosti nediskutoval.

Zdroj: Sport.es | Foto: Twitter