Slovenský brankár Martin Dúbravka si na Britských ostrovoch urobil perfektné meno. Aj preto sa o jeho služby zaujíma viacero klubov. Najväčší šok však prišiel, keď sa v súvislosti s ním začalo skloňovať meno talianskeho giganta. 

Martin Dúbravka zavítal na skusy do Premier League začiatkom tohto roka. Na hosťovanie ho sem poslala Sparta Praha. V lete sa síce do Prahy vrátil, no v Newcastli United boli s jeho službami natoľko spokojní, že sa z toho ukul trvalý prestup.

Služby rodáka zo Žiliny vyšli “Straky” na 4 milióny eur. Výkony 29-ročného strážcu svätyne však neostali bez povšimnutia a portál Readnewcastle.com priniesol naozaj neuveriteľnú správu. Slovenského reprezentačného gólmana sa podľa spomínaného portálu snaží do svojich radov zlanáriť slávny veľkoklub Juventus.

Možný Wengerov nástupca

Massimiliano Allegri údajne túži do svojho mužstva priviesť skúseného brankára, ktorý by sekundoval Wojciechovi Szczęsnemu. Slovenský reprezentant by podľa všetkého zvýšil kvalitu kádra, aspoň čo sa týka brankárskeho postu.

Samozrejme, Newcastle by nerád prišiel o svoju tímovú jednotku, avšak situácia je v anglickom klube vyhrotená. Majiteľ totiž nedávno oznámil, že klub sa pokúsi predať už počas januára a budúcnosť niektorých hráčov je tak otázna. Navyše sa v Newcastli potácajú v lige s aj so záchranárskymi prácami.

Zdroj: Readnewcastle.com | Foto: Twitter