Bratislavský Slovan je na domácej scéne suverénny, na tej európskej to také ružové nie je. V lete pri kormidle skončil Vladimír Weiss st., no o pár dní sa na svoj post vrátil. To Richard Trutz či Ivan Kmotrík ml. sa s klubom rozišli nadobro.

Vo vedení Slovanu je prievan, pričom v hre má byť aj údajný predaj klubu, no to sú zatiaľ len isté šumy. Každopádne, s istotou sa do vysokých pozícii dostali dvaja hráči, ktorí v klube strávili kus kariéry.

Post športového riaditeľa obsadil Róbert Tomaschek, ktorý obliekal dres Slovanu v rokoch 1993-2000 a v minulosti pôsobil ako technický vedúci slovenskej reprezentácie. Riaditeľom pre medzinárodné vzťahy sa stal Róbert Vittek, ktorý hral za Slovan trikrát a sám sa nazval človekom majúcim Slovan hlboko v srdci. To bol podľa jeho slov aj dôvod, prečo na túto ponuku takmer okamžite prikývol.

„Milo ma prekvapilo a potešilo, že ma majiteľ oslovil s ponukou. Odmalička som slovanista, vyrastal som tu a prežil väčšiu časť kariéry. Mám Slovan hlboko v srdci a aj preto som nemohol povedať nie,“ dodal Róbert Vittek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Robert Vittek Official®️ (@robertvittek)

Zdroj: Šport | Foto: Instagram/Skslovanbratislava