Slovan sa netají tým, že toto leto bude na prestupy veľmi štedré. Po príchode slovenského reprezentanta Juraja Kucku a Siemena Voeta, ktorý naposledy pôsobil v holandskom PEC Zwolle, sa špekuluje o ďalšom prestupe. Do Slovana by mohol zavítať útočník, ktorý už pôsobil v dvoch slovenských kluboch. 

Slovan Bratislava je na prestupovom trhu asi najaktívnejší zo slovenských klubov. Je to pochopiteľné. Klub sa netají tým, že ich najväčším snom je zahrať si skupinovú fázu Ligy majstrov.

Sezóna mu nevyšla

Slovan síce v minulej sezóne strelil vysoký počet gólov, napriek tomu v tíme chýbal chladnokrvný zakončovateľ podobný Šporarovi. V ďalšom ročníku by túto pozíciu mohol prebrať Eric Ramírez, ktorý naposledy hosťoval v španielskom Sporting Gijón. Toto leto by sa mal vrátiť do Dynama Kyjev, ktorý ho kúpil z FC DAC 1904 Dunajská Streda za 2,5 milióna eur. V ukrajinskom klube sa však výraznejšie nepresadil. Žiadna sláva to nebola ani v Španielsku. V 12 zápasoch nestrelil ani jeden gól.

Môžeme tak konštatovať, že celý súťažný ročník 2021/22 bol pre Venezuelčana neúspešný. Svoju formu, ktorú mal vo Fortuna lige, by mohol opäť nabrať, tentokrát v Slovane Bratislava.

Zdroj: Instagram/futbalovezakulisie | Foto: Instagram/ivankmotrik, Instagram/erickramirez24