Zápas s Bieloruskom, ktorý naši chlapci vyhrali 7:4, bol posledným vystúpením Slovenska na tohtoročných MS. Po stretnutí boli vyhlásení traja najlepší hráči slovenskej reprezentácie na šampionáte a jedno meno je obrovským prekvapením.

Za troch najlepších Slovákov boli zvolení brankár Marek Čiliak, obranca Andrej Sekera a útočník Ladislav Nagy. Práve meno Andrea Sekeru poriadne prekvapilo mnohých Slovákov, pretože náš kapitán si počas šampionátu strelil až tri vlastné góly a dokonca so záporným číslom -3 bol v štatistike plus/mínus najhorší spomedzi všetkých slovenských obrancov na MS 2018.

Do kanadského bodovania si síce 31-ročný Andrej Sekera pripísal slušné tri body za jeden presný zásah a dve gólové prihrávky, podľa mnohých si ale zadák Edmontonu Oilers nezaslúžil byť označený za najlepšieho muža našej defenzívy na tohtoročnom turnaji.

Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D