Legendárny slovenský útočník Marián Hossa chýba mnohým slovenským fanúšikom, ktorí by ho radi videli ešte aspoň v jednom zápase. Toto ich prianie sa s najväčšou pravdepodobnosťou naplní a po roku a pol Mariána opäť uvidíme preháňať sa na korčuliach po ľadovej ploche.

39-ročný útočník nenaskočil po skončení sezóny 2016/2017 ani do jedného súťažného zápasu. Najnovšie zopakoval pre Funradio to, čo už viackrát avizoval, že sa už ako hráč nevráti do súťažného kolotoča. Napriek tomu ho na ľade uvidíme už čoskoro a to dokonca priamo na Slovensku.

Marián Hossa

Na nedávno skončenej rozlúčke s Miroslavom Šatanom síce hrať nemohol, lebo mu to nedovolili záležitosti s poisťovňou, avšak už čo chvíľa ho uvidíme na Kaufland Winter Classic Games 2019. Celá akcia sa odohrá cez víkend 2. až 3. februára 2019 v Banskej Bystrici.

Súčasťou podujatia bude aj zápas medzi tímom Kaufland a Tipsport. Rodák zo Starej Ľubovne by sa mal predstaviť v celku Kaufland po boku Šatana, Lašáka, Višňovského či Stümpela. Na opačnej strane za tím Tipsport budú hrať legendárni hráči ako Handzuš, Zedník, Štrbák alebo Bondra.

Zostavy tímov Kaufland a Tipsport

Marián Hossa v Rannej šou s Juniorom a Marcelom

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube