Mnoho fanúšikov si určite všimlo, že keď hráči Relau Madrid oslavovali svoj postup do finále Ligy majstrov cez Bayern Mníchov, na sebe mali tričká s číslovkou 13. Okrem trinástky bol na bielych tričkách nápis “A por la”.

Fanúšikov Liverpoolu toto gesto od Realu Madrid pobúrilo, pretože to pochopili tak, že španielsky veľkoklub už v predstihu oslavuje svoju trinástu trofej z ligy šampiónov. Pravda je však iná. Hráči Realu Madrid už dlhšie nemajú šancu na žiadny iný pohár, než ten z Ligy majstrov a navyše majú na dosah zlatý hattrick v tejto súťaži, čo sa v modernej ére LM nikomu nepodarilo. Tieto tričká majú stmeliť tím a pripomínať im ich najväčší cieľ. Skutočný význam tričiek “A por la 13” teda nie je žiadna oslava triumfu, ale motivačný nápis: “Všetko pre číslo 13” (myslené trinástu trofej z Ligy majstrov).

Zdroj: As.com | Foto|Video: Twitter, Givemesport.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D