Atalanta BC len nedávno získala do svojich služieb Martina Škrtela. Taliansky klub sa vďaka tomu, že minulú sezónu obsadil 3. miesto v Serie A, kvalifikoval do skupinovej fázy Ligy majstrov. Možno aj preto by mohol čoskoro ohlásiť ďalšiu veľkú posilu.

Viac ako tri sezóny strávil v Liverpoolu po boku bývalého kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie. Zahral si aj za Chelsea a Manchester City. Daniel Sturridge sa však po konci sezóny nedohodol s “The Reds” na novom kontrakte a stal sa voľným hráčom.

daniel sturridge liverpool

Na trhu je tento 29-ročný útočník veľmi žiadaný o čom svedčí aj údajný záujem viacerých klubov ako Real Betis, Valladolid, Olympique Marseille, D.C. United, Eintracht Frankfurt, Fenerbahce SK a najnovšie aj Atalanta Bergamo.

Práve posledný menovaný záujemca by mohol byť pre anglického útočníka najzaujímavejšou voľbou a to z dôvodu, že by sa mohol predstaviť v Lige majstrov. Okrem toho by sa obnovila jeho spolupráca s Martinom Škrtelom. Kam teda budú smerovať jeho futbalové kroky by sa mohlo rozhodnúť v najbližších dňoch.

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter