Totálny skrat vedenia Liverpoolu. Predstavte si, že hráte v nejakom klube a záujem o vás prejaví popredný veľkoklub. Osobne vás osloví, dohodne sa s vami na podmienkach, dokonca vám ukáže nový byt. Prestup však padne v poslednej minúte kvôli citlivej položke.

Ako veľmi by sa Liverpoolu hodil ďalší krídelník do ofenzívy. Diogo Jota je momentálne zranený a hviezdny trojzáprah vpredu je preťažený počtom zápasov. Preto sa vedenie klubu rozhodlo v zime osloviť hráča, s ktorým ho média spájali už v lete. Išlo o rýchlonohého technicky zdatného krídelníka Watfordu, Ismailu Sarra. Rokovania išli s hráčovým agentom rýchlo a bezproblémovo. V podstate už bolo všetko dohodnuté, no potom sa objavila veľká prekážka. Nejde o nič iné, ako o prestupovú čiastku, ktorú žiadal druholigový anglický klub.

“Boli sme vo fáze podpísania zmluvy s Liverpoolom, čo sa týka Ismailu Sarra. Všetko bolo dohodnuté: mesačný plat, dĺžka zmluvy, dokonca som požiadal Sadia Maného, aby mu pohľadal nejaké bývanie. Na konci však nebol Liverpool schopný položiť na stôl 40 miliónov eur, aby sa prestup dokončil,” povedal Sarrov agent, Thierno Seydi.

Liverpool teda zabrzdila ručná brzda v podobe vysokej sumy za 22-ročného Senegalčana. Mimochodom, Watford za neho v lete 2019 zaplatil Rennesu 30 miliónov eur a tak nečudo, že žiadali za neho takúto sumu. Sarr tak musí aj naďalej bojovať s Hornets o Premier League. Zmluvu má do roku 2024.

Zdroj: Liverpooloffside.sbnation.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter