V Reale Madrid sa po aktuálnom výsledkovom a hernom trápení možno čiastočne poučili. Odchod Cristiana Ronalda ich podľa všetkého zasiahol viac ako očakávali. Aj preto sa vedenie údajne už teraz obzerá po náhrade za Luku Modrića.  

Najlepší hráč a finalista tohtoročných Majstrovstiev sveta v Rusku oslávil v septembri už svoje 33. narodeniny. Vedenie si preto uvedomuje, že na Santiaga Bernabéua nebude hrať večne a porozhliadlo sa po možnej náhrade.

Ňou by mohol byť podľa portálu Marca.com Dán Christian Eriksen, ktorý oblieka dres Tottenhamu Hotspur, podobne ako v minulosti Modrić. Chorvát prišiel z Anglicka do hlavného mesta Španielska za 35 miliónov eur, čo je na aktuálne pomery veľmi smiešna suma. Za 26-ročného dánskeho reprezentanta by si však v Madride priplatili oveľa viac.

Daniel Levy totiž za svojho hráča žiada neuveriteľných 250 miliónov eur. Táto suma bude s najväčšou pravdepodobnosťou pre madridský klub neprijateľná, avšak je tu možnosť, že by istú čiastku odľahčil možný návrat Garetha Balea do Tottenhamu.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.