Zrejme každý, kto v živote hrával nejaké kolektívne športy, vie, že základom úspechu častokrát býva skvelá partia. S tou idú ruka v ruke vtipy, dobrá nálada, podpichovanie a rôzne nachytávky na spoluhráčom.

Inak tomu nie je ani v špičkových kluboch, a medzi tie absolútne top patrí i Manchester United. V tomto klube sa vystriedalo už mnoho veľkých hráčov a svojho času v drese “Červených diablov” hrávali i Patrice Evra a Gerard Piqué.

Mladý Piqué bol kedysi poriadne číslo a už pred pár rokmi prezradil, že na Evru si prichystal jeden poriadne krutý žart: “Jedného dňa Evra vošiel do šatne s párom špeciálnych a na mieru upravených tenisiek Nike. Hneď ako odišiel do sprchy, sme mu ich podpálili.” 

Teraz 37-ročný francúzsky krajný bek Piquého verziu potvrdil, no pre televíznu sieť Sky Sports celý príbeh doplnil. Pomsta za jeho milované tenisky bola naozaj drsná: “Vtipy v hráčskej šatni? Kedysi som ich naozaj nemal rád. Zapálili mi tenisky a nebolo to vtipné. Všetko to spáchal Gerard Piqué. Ako som sa mu pomstil? Išiel som do kúpelne a nasr*l som mu do jeho tenisiek.”

Po tom, čo si Piqué našiel v teniskách produkt Evrovej veľkej potreby, na neho už zrejme žiadne nachytávky či vtipy neskúšal… 💩😅

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter