Futbaloví fanúšikovia si často kládli otázku čo sa deje v tuneloch, šatniach alebo na tréningových ihriskách futbalových klubov. Amazon svojou sériou „All or Nothing“ predčil svojich konkurentov a prinesie nám už po tretíkrát náhľad do zákulisia futbalového prostredia. Ktorý tím bude ďalší?

 

Po prvýkrát nám Amazon ponúkol exkluzívne zábery do šatne Manchestru City. Stalo sa tak v historickej sezóne 2017/18, keď klub pod vedením španielskeho lodivoda Pepa Guardiolu získal neuveriteľných 100 bodov! Vďaka veľkému úspechu u futbalových fanúšikov sa americká spoločnosť rozhodla urobiť aj druhú sériu z futbalového prostredia. V minulej sezóne sme sa tak mohli pozrieť do šatne Tottenhamu Hotspur.

Sezóna plná zmien v tábore Spurs nám ukázala ako prebiehalo vyhodenie Mauricia Pochettina a ako sa jeho miesta ujal kontroverzný José Mourinho. Vďaka týmto jedinečným záberom priamo z kuchyne sa verejnosť mohla dozvedieť ako prebiehajú každodenné tréningy, aké povinnosti majú hráči mimo ihriska a taktiež aj to, ako prebieha komunikácia medzi manažérmi a hráčmi. V skratke, dozvedeli sme sa všetko. Kto ale bude tretím futbalovým tímom, o ktorom sa Amazon rozhodol urobiť túto minisériu?

Odpoveď znie – Juventus! Producenti sa rozhodli zmapovať sezónu talianskeho giganta, ktorý nie je v domácej Serii A až tak jednoznačný ako v minulých sezónach. Na čele s globálnou superhviezdou, akou je Cristiano Ronaldo, sa môžeme tešiť na naozaj zaujímavé zábery. Oficiálny dátum vydania ešte nebol predstavený.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter