Z pohľadu slovenského diváka bol jedným z najzaujímavejších zápasov 4. kola skupinovej fázy Ligy majstrov duel Viktorie Plzeň a Realu Madrid. Farby českého mužstva totiž proti slávnemu španielskemu gigantovi hájila dvojica Slovákov, a to Roman Procházka a Patrik Hrošovský.

Z víťazstva sa napokon netešili, práve naopak, Plzeň doma utrpela debakel 0:5. Okrem gólov k najdramatickejším momentom zápasu patril incident z 13. minúty, keď Sergio Ramos zasiahol lakťom do tváre Milana Havla. Ten okamžite padol na zem a jeho tvár zaliala krv. Ako sa neskôr ukázalo, Havel utrpel zlomeninu nosa a otras mozgu.

Po záverečnom hvizde mal Ramos svoju “obeť” hľadať v šatni, avšak Havel sa už v tej chvíli nachádzal v nemocnici. Preto mu mal španielsky stopér poslať správu s ospravedlnením. A podobne urobil aj pár hodín po zápase, keď na svojom Twitteri venoval Milanovi Havlovi verejný odkaz: “Víťazstvo, na ktorom sa dá stavať a tiež sa z neho učiť. Futbal vás vždy učí veci a dnes večer som nemal ísť takto do súboja. Milan, nemal som v úmysle ťa zraniť. Skoro sa uzdrav.”

Lakeť Sergia Ramosa Milanovi Havlovi

Zdroj|Foto: Twitter, YouTube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.