Španielsky stopér Sergio Ramos je hráčom Realu Madrid už dlhých 12 rokov a v posledných sezónach je i jeho kapitánom. Vek však nezastaví ani on a dlhoročná stálica “Bieleho baletu” sa zamyslela nad tým, kto by ho mohol v Reale nahradiť. 

Bývalý hráč Sevilly si myslí, že na jeho pozíciu v Reale Madrid sú vhodní dvaja kandidáti, ktorí by ho v budúcnosti mohli nahradiť. Prvým z nich je 23-ročný francúzsky obranca Aymeric Laporte, ktorý momentálne oblieka dres Manchestru City.

Druhým hráčom, ktorý by mohol byť podľa Španiela za neho vhodnou náhradou, je ešte mladší zadák a síce 18-ročný obranca Matthijs de Ligt. Holandský futbalista oblieka dres tamojšieho veľkoklubu Ajax Amsterdam.

Podľa správ na portáli Diario Gol mal samotný Ramos túto dvojicu defenzívnych hráčov odporučiť aj prezidentovi klubu Pérezovi. Je známe, že Ramos má s Pérezom výborný vzťah, takže je možné, že v budúcnosti “Biely balet” privedie niekoho práve z tejto spomínanej dvojice obrancov.

Zdroj: Diariogol.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D