Atlético Madrid patrí medzi najlepšie tímy súčasnosti a v jeho ofenzíve žiari niekdajšia odvrhnutá hviezda FC Barcelony Luís Suárez. Ten by ale mohol vytvoriť brilantné útočné duo s hráčom, ktorého meno je nemenej slávne.

Madridský klub, ktorý je z dlhodobého hľadiska pochopiteľne v tieni Realu, aktuálne vedie La Ligu. A prečo by taký celok nemohol priviesť ďalšieho popredného útočníka? Reč je o Sergiovi Aguerovi, ktorému po tejto sezóne končí zmluva v Manchestri City.

Jeho luxusný plat mu už nie je líder Premier League ochotný platiť, keďže čoskoro bude mať 33 rokov a pribúdajú mu zranenia. Najlepší strelec histórie Citizens s 256 presnými zásahmi je u aktuálneho zamestnávateľa desiatym rokom, pričom v každom ročníku bol jeho najlepším strelcom. Fenomenálna vizitka, nemyslíte? A prečo môže byť Atlético reálnou alternatívou? Za prvé, v tomto madridskom klube pôsobil v rokoch 2006-2011, a za druhé, Atlético už niečo podobné spravilo v prípade Fernanda Torresa, zatiaľ čo zadarmo získalo aj spomínaného Luisa Suáreza.

Zdroj: Transfermarketweb.com, Športovýmagazín.sk | Foto: Twitter