So slovenskou reprezentáciou to na Majstrovstvách sveta vyzerá veľmi biedne a môžme byť radi, že sme z elitnej A skupiny nevypadli. Katastrofálne výkony sa odzrkadlia aj vo vedení tímu. Generálny manažér Róbert Švehla a hlavný tréner Zdeno Cíger majú svoje dni v reprezentácii už zrejme spočítané!

Slovenskí fanúšikovia hokeja môžu byť tento rok z účinkovania našich chlapcov na Majstrovstvách sveta len sklamaní. Päť prehier a len jedna výhra po predĺžení poukazuje na veľmi nevydarenú hru slovenských hokejistov. Celá táto situácia sa nepozdáva ani prezidentovi Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martinovi Kohútovi. Ten okamžite koná!

Róbert Švehla a Zdeno Cíger už nemajú podporu prezidenta SZĽH!

Samotný prezident SZĽH je sklamaný z celého vystúpenia slovenskej hokejovej reprezentácie na tohtoročných Majstrovstvách sveta a rozhodol sa vyhlásiť odvážne rozhodnutie. Keďže Cígerovi aj Švehlovi končí po turnaji dvojročná zmluva, Martin Kohút nie je za to, aby táto dvojica naďalej viedla náš reprezentačný tím. Avšak, o všetkom sa definitívne rozhodne až na rokovaní výkonného výboru.

Novým generálnym manažérom Miroslav Šatan?

Prezident SZĽH sa vyjadril jasne o svojom novom cieli. Za nového generálneho manažéra by chcel Miroslava Šatana a myslí si, že jeho príchod by priniesol do slovenského hokeja tú správnu energiu.

Zdroj: Sport.sk | Foto: Twitter, Facebook, YouTube