Najšokujúcejším a zároveň najväčším prestupom uplynulého leta bol presun Cristiana Ronalda z Realu Madrid do talianskeho Juventusu. Prezident Bayernu Mníchov Uli Hoeneß však vyhlásil, že by to na mieste Juventusu nikdy nespravil a dôvod je podľa neho jasný.  

33-ročný portugalský útočník je už teraz považovaný za jedného z najlepších hráčov, akí kedy chodili po futbalových trávnikoch. Vek je v jeho prípade len číslo, čo mali potvrdiť aj nedávne testy, ktoré odhalili, že je na tom po fyzickej stránke ako jeho 20-roční kolegovia.

Napriek tomu zazneli na jeho adresu tvrdé slová od spomínaného prezidenta bavorského veľkoklubu: “Nikdy by som nedal 100 miliónov eur za penzistu. Ak by mal 24 rokov, možno by som o tejto sume pouvažoval, avšak iba možno,” kontroverzne prehlásil 66-ročný Nemec.

Bývalý hráč Realu Madrid má pritom v tejto sezóne naozaj skvelé štatistiky. V talianskej lige doteraz nastrieľal v 14-ich zápasoch 10 gólov a pridal aj 6 asistencií. V hlasovaní o Zlatú loptu skončil na druhom mieste a jeho trhová hodnota sa aj naďalej pohybuje na úrovni 100 miliónov eur.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.