Nie je sa veľmi čomu čudovať, keďže situácia v Serie A je naozaj nekompromisná, čo sa týka nahusteného programu. Na druhej strane, Juventusu už o nič nejde a do hry môže nasadzovať hráčov z lavičky a U23. Na Sarriho je však stále tlak a možno aj to sa podpísalo na jeho včerajších vyhláseniach.

Ligu uzavrie Juventus v sobotňajšom zápase proti duelu s AS Rím, ktorý však bude už piatym zápasom v 12 dňoch pre zverencov Maurizia Sarriho. Ten sa po prehre 0-2 na ihrisku Cagliari obul do tohoto nahusteného programu. “Musíme byť viac presvedčiví. Ale sme jediní v Európe, ktorá hrajú 5 zápasov za 12 dní. Liga nám spôsobila poriadne problémy!” hneval sa 61-ročný Neapolčan.

“Uvidíme ako na tom budeme zajtra a ak to bude potrebné, do zápasu proti AS Rím pošlem hrať hráčov do 23 rokov, aby sme sa dobre zotavili,” pripustil Sarri, ktorého už 7. augusta čaká odveta Ligy Majstrov proti Lyonu. Nahustený program si vyžiadal svoju daň v zraneniach hráčov “Starej Dámy”. Na maródke sú Dybala, Douglas Costa, de Ligt, de Sciglio aj Sami Khedira.

juventus

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter