Keď Brazílčan Neymar opúšťal Barcelonu a zamieril do francúzskeho PSG, častokrát bol v médiách skloňovaný aj otec hviezdneho krídelníka. Ten sa mal totiž na tomto prestupe svojho syna podieľať výraznou mierou a Neymar senior berie veci do vlastných rúk opäť!

Podľa posledných správ na portáli Diario Gol sa mal Neymarov otec pred nedávnom stretnúť s prezidentom Realu Madrid Florentinom Pérezom. Obaja muži mali mať spoločný obed v Los Angeles a nie je ťažké uhádnuť, čo malo byť témou ich rozhovoru.

Už dávnejšie sa objavili informácie, že Neymar by mal prestúpiť do Madridu v horizonte dvoch rokov. Podľa správ na spomínanom webe sa ale obaja muži snažia o to, aby sa hviezdny krídelník z PSG sťahoval už najbližšie leto. Či je však táto informácia pravdivá alebo sú to len novinárske kačice, na ktoré sme u španielskych médií zvyknutí, to ukáže až čas.

Zdroj: Diariogol.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D