rudi voller

Rudi stráca nervy a trpezlivosť. A nečudujeme sa mu. Otravujú ho médiá a naťahuje sa s Chelsea pri prestupe najväčšej hviezdy jeho klubu. Teraz poslal mediálny odkaz, ktorý jasne naznačuje, v akej situácií sa nachádza očakávaný letný prestup.

Športový manažér Bayeru Leverkusen si pri poslednom vyhlásení nedával servítku pred ústa. Ide o citlivú tému, pretože z prestupu Kaia Havertza do Chelsea chce, samozrejme, vytrieskať čo najviac peňazí a na transfer neprikývne, pokiaľ sa suma nevyšplhá na želaných 100 miliónov. Na otázku, či už súhlasil s predajom Havertza odpovedal jasne.

rudi voller

“Nie, ale jeho veľký talent znamená, že je na zozname želaní všetkých popredných veľkoklubov. Vieme o záujme množstva klubov, špeciálne Chelsea. Ale pre nás je situácia úplne jednoduchá a jasná. Kai má ešte na 2 roky stále platný kontrakt v Leverkusene. Ak ho niekto chce a splní naše požiadavky tak fajn, berte si ho. Ináč tu ostane ešte ďalší rok a my budeme šťastní,” povedal 60-ročný bývalý útočník.

“Nebude to ľahké, ale pre umelca, akým je on, neexistuje žiadna ‘Korona zľava’,” odvetil Nemec na margo ceny za Havertzov prestup. Samozrejme, nezabudol vyzdvihnúť talent svojej hviezdy. “Pre mňa je najlepším hráčom, ktorého som videl v Leverkusene a to som tu skoro celý život. Mali sme Emersona, Ballacka, Ze Roberta, Kroosa, ale on je najlepší!” dodal Völler. Chelsea teda dostala od Rudiho ultimátum. Buď zaplatí, alebo nechá Havertza na pokoji.

kai havertz

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter