Neustále hádky fanúšikov dvoch najlepších futbalistov sveta o tom, ktorý je ten naj sú naozaj detinské. Obaja sú ďaleko pred ostatnými a my, všetci futbaloví fanúšikovia môžeme byť radi, že žijeme v ich ére. 

Zaujímavý interview však uskutočnila svetoznáma streamovacia služba DAZN. Tá si pozvala Cristiana Ronalda na rozhovor a požiadala ho o skutočne zaujímavú vec. Mal porovnať seba a Messiho, plus nájsť odpoveď, či je lepší ako Argentínčan a ak áno, prečo. Ronaldo nezaprel svoje vysoké sebavedomie.

ronaldo messi

“Rozdiel medzi mnou a ním je ten, že ja som vyhral Ligu Majstrov s dvomi rôznymi klubmi. To on nedokázal. Bol som aj najlepším strelcom Ligy Majstrov 6-krát v rade,” začal Portugalčan. “Áno, je tam mnoho hráčov, ktorí vyhrali tento pohár až päťkrát. Ale ja som doslova stotožnený s touto súťažou,” povedal o svojej obľúbenej Lige Majstrov bývalý hráč Realu Madrid.

A ako okomentoval hviezdneho hráča “Blaugranas? “Messi je excelentný hráč, ktorého si ľudia nebudú pamätať len pre to, že získal Zlatú loptu, ale tiež preto, že bol vždy na svojom vrchole, rok čo rok, tak ako ja,” dodal 34-ročný hráč Juventusu. Uvidíme teda, či dokáže Ronaldo vyhrať Ligu Majstrov aj s tretím rôznym klubom, alebo ho Messi dorovná v počte titulov Ligy šampiónov. Isté však je, že obaja sú veľkými majstrami svojho remesla a veľkými vzormi pre milióny ľudí po celom svete.

ronaldo juventus gol

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter