Portugalská futbalová superstar sa nedávno vyjadrila k tomu, kto je podľa neho najlepším obrancom sveta. Jeho rozhodnutie sa mnohým určite páčiť nebude. Má podľa vás Cristiano Ronaldo pravdu? Koho by ste za najlepšieho obrancu vybrali vy? 

33-ročný Cristiano Ronaldo je jednou z najväčších hviezd Realu Madrid, ak nie tou úplne najväčšou. Preto sa samozrejme aj on musel pred novinármi vyjadriť pred nedávnym zápasom Španielska s Talianskom, ktorý sa hral práve na pôde „Bieleho baletu“. CR7 pred zápasom tipoval výhru Španielov a tento tip mu vyšiel dokonale, keďže španielska reprezentácia si poradila s tou talianskou presvedčivo 3:0.

V súvislosti s týmto zápasom vzdal Cristiano Ronaldo aj hold svojmu spoluhráčovi z Realu Madrid. Tým je kapitán „Los Blancos“ Sergio Ramos. Ronaldo totiž o ňom vyhlásil, že Sergio Ramos je pravdepodobne najlepší obranca na svete.

Španielsky stopér je o rok mladší od Ronalda a je súčasťou Realu Madrid už od roku 2005, kedy sem prestúpil zo Sevilly. Ramos je presne ten typ futbalistu, ktorého fanúšikovia buď nenávidia alebo milujú. Súhlasíte s názorom Ronalda, že je Sergio Ramos najlepším obrancom sveta? Ak nie, kto ním je podľa vás?

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter