Niekoľkodňová sága o odchode Cristiana Ronalda z Realu Madrid otriasla športovým svetom, ale najmä fanúšikmi madridského klubu. Už už sa zdalo, že sa celý rozruch utriasol. Z najnovších Ronaldových slov však (obrazne povedané) prebehol fanúšikom “Bieleho baletu” mráz po chrbte. 

Cristiano Ronaldo je ikonou kráľovského veľkoklubu a podľa vlastných slov mal v pláne ukončiť v tomto tíme kariéru. Nedávne problémy s daňami však spôsobili, že sa v Španielsku začal cítiť nepríjemne a nahnevane až natoľko, že údajne požiadal vedenie Realu o prestup. Okamžite sa vynorili špekulácie o jeho možnom novom pôsobisku, ale po pár dňoch kauza utíchla a zdalo sa, že Ronaldo z Realu neodíde. Najnovšie správy však hovoria, že to tak celkom nie je, respektíve nemusí byť pravda.

32-ročný Portugalčan sa momentálne sústredí na Pohár konfederácii, kde Portugalsko čaká zápas o tretie miesto proti jednému z dvojice Mexiko/Nemecko. Fanúšikovia Madridu určite dúfali, že celá sága je na konci a o odchode Cristiana Ronalda z Realu už nebudú ani počuť. Hviezdny krídelník ich však svojim najnovším vyhlásením rozhodne nepotešil. Pre portál AS sa vyjadril, že sa momentálne sústredí na Pohár konfederácií, pričom na otázku k svojmu možnému odchodu z Madridu odpovedal veľmi stroho. “Nebudem o tom hovoriť a zatiaľ nepreruším svoje mlčanie.” Podľa spomínaného portálu je však Ronaldo stále nahnevaný a nemá v pláne zotrvať v Madride.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D