Šlágrom 12. kola talianskej Serie A bol jednoznačne zápas medzi AC Milánom a Juventusom. Diváci sa mali rozhodne na čo pozerať, no na smolu domácich “rossoneri”, milánsky celok prehral 0:2.

Stretnutie sa ale mohlo vyvíjať a skončiť úplne inak, pretože Gonzalo Higuaín za stavu 0:1 nepremenil penaltu nariadenú v prospech AC. Bývalého hráča turínskeho Juventusu vychytal Wojciech Szczesny po tom, ako mu Cristiano Ronaldo poradil stranu, na ktorú sa má poľský gólman hodiť.

Szczesny sa nezabudol Ronaldovi verejne poďakovať, i keď neodpustil si poriadnu dávku vtipu. Na svojom Instagrame totiž zverejnil video z tréningu poľskej reprezentácie, na ktorom parádnou strelou spoza 16-ky prekonal svojho reprezentačného kolegu.

K videu pridal popis: “Vďaka, Cristiano, za tvoju pomoc pri penalte proti Milánu. S radosťou ti tvoju radu vrátim nejakými tipmi ako kopať priame kopy,” narážal Wojciech Szczesny s humorom na fakt, že bývalému vyhlásenému exekútorovi priamych kopov Ronaldovi sa v tejto disciplíne v posledných rokoch vôbec nedarí.

“Priamy kop” Wojciecha Szczesneho

Zdroj: Instagram | Foto: Twitter