Jeden z najlepších útočníkov prelomu tisícročí Ronaldo Luís Nazário de Lima sa rozrozprával o blízkej budúcnosti Realu Madrid. Legendárny Brazílčan povedal svoj názor na potenciálnu posilu i na hviezdne trio “BBC”.

,,Real Madrid je špičkový klub, ktorý však taktiež nemôže ostať stagnovať. Nie je veľa hráčov, ktorí by ho mohli urobiť ešte lepším. Veľkú nádej vkladám do Kyliana Mbappého. On je skutočne silný, veľmi silný. Som presvedčený, že už v budúcej sezóne by si našiel svoje dôležité miesto aj v takom slávnom klube,” začal Ronaldo, ktorý tak evidentne súhlasí so Zidanom v otázke ohľadom 18-ročnej francúzskej hviezdičky.

Kylian Mbappé

Ronaldo ale neostal len pri tomto mladíkovi: ,,Počul som o tom, že na jeho úkor by mohol opustiť klub niektorý člen hviezdneho útoku. Či by to bolo správne rozhodnutie, to nechám na klube. No nemyslím si, že by odišiel Cristiano Ronaldo. Hráč, ktorý strieľa takmer každú sezónu 50 gólov, proste patrí do Realu. Nikde inde by nemal lepšie podmienky. Skôr by som sa priklonil k tomu, že ak z tej trojice niekto odíde, bude to Gareth Bale.”

Bale s Ronaldom

Mnohí sa však prikláňajú k variantu, ktorý prezentoval sám Mbappé, a síce, že v Monacu chce ešte aspoň do svetového šampionátu 2018 zotrvať. Nie je nijakým tajomstvom, že za neho poslali závratné ponuky aj Arsenal, PSG či Inter Miláno.

Sám Ronaldo vie o Reale svoje, veď tu strávil 5 rokov svojej kariéry. V rokoch 2002-2007 zaznamenal v drese slávneho klubu 104 gólov, pričom v roku 2011 bol menovaný aj do siene slávy tohto giganta.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.