PSG patrí medzi najbohatšie kluby na svete, čo potvrdilo aj počas letného prestupového obdobia. Zisk Neymara a hosťovanie s následnou opciou mladíka Mbappého sú toho jasnými dôkazmi. Ako sa zdá, peňaženka prezidenta klubu je bezodná a ani pravidiel finančnej fair-play sa príliš v Paríži neobávajú.

Výsledkom toho je záujem klubu o ďalšie veľké mená a jedným z nich by údajne mohol byť aj fenomenálny Cristiano Ronaldo. Javí sa to síce ako utópia, no ani prestup Neymara nebol o nič reálnejší. Medzi Brazílčanom a Portugalčanom je podľa všetkého jeden značný rozdiel.

„Odchod do PSG? Ja som šťastný v Reale a chcem tam zostať tak dlho, ako to bude možné,“ odpovedal novopečený päťnásobný najlepší futbalista sveta na dotaz okolo jeho možného transferu do Francúzska. Ten sa už teraz koncentruje na najbližšie ligové stretnutie proti Seville, ktorá má v tabuľke rovnaký počet bodov ako madridský gigant.

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.