Slovenský hokejový krídelník Richard Pánik si už dres Chicaga Blakchawks neoblečie. V rámci výmeny, ktorá zahrňuje až štyroch hráčov, ho vedenie vytrejdovalo do najslabšieho celku zámorskej NHL.

Už pred pár dňami sa objavila informácia, že mladučký útočník Anthony Duclair z Arizony Coyotes požiadal vedenie svojho klubu o trejd. Ten sa mu napokon splnil, keď vedenie Arizony poslalo jeho a tiež obrancu Adama Glendeninga do Chicaga. Opačným smerom putovala dvojica Laurent Dauphin a Slovák Richard Pánik.

22-ročný Duclair si v tejto sezóne pripísal 15 bodov v 33 zápasoch, o 3 roky starší obranca Glendening si v prvom tíme Arizony pripísal len 5 štartov s bilanciou 0+2 a väčšinu sezóny strávil na farme.

Laurent Dauphin v tomto ročníku do bojov v NHL nezasiahol, pretože celú doterajšiu časť sezóny strávil na farme v Rockforde. Najproduktívnejším hráčom z celého trejdu je tak 16 bodový Rišo Pánik, ktorý mal po 37 zápasoch na konte 6 gólov a 10 asistencií.

Anthony Duclair.

Zdroj: Eliteprospects.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D