“To je pre Cristiana Ronalda príliš ďaleko, aby o tom čo i len rozmýšľal.” Komentátor Clive Tyldesley nestihol túto vetu ani poriadne dopovedať a CR7 z priameho kopu z 35 metrov strelil jeden z najpamätnejších gólov svojej kariéry!

Písal sa 5.máj 2009, keď sa v semifinále Ligy majstrov stretli anglické celky Manchester United a londýnsky Arsenal. V prvom zápase na Emirates Stadium v Londýne viedli “Červení diabli” od 8.minúty 1:0, keď vsietil otvárací gól stretnutia Park Ji-Sung. V desiatej minúte bol však Ronaldo faulovaný Van Persiem a United dostali možnosť zahrávať priamy kop z diaľky približne 35 metrov. Komentátor Clive Tyldesley vyslovil nezabudnuteľnú vetu: “To je pre Cristiana Ronalda príliš ďaleko, aby o tom čo i len rozmýšľal.”

Nestihol ju však ani dopovedať a Portugalčan famóznym spôsobom poslal loptu priamo do siete Arsenalu. Tento gól znamenal dvojgólové vedenie pre United, ktorí napokon zvíťazili v tomto zápase 1:3, pričom slávny CR7 vsietil aj tretí gól svojho tímu. United vtedy postúpili po semifinálovom dvojzápasovom výsledku 1:4 až do finále Champions League, kde však podľahli Barcelone 0:2. Tento presný zásah je určite jedným z najkrajších gólov Cristianovej kariéry.

Cristiano Ronaldo a jeho exportná delovka do siete Arsenalu

Foto|Video: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D