Pokiaľ ste v niečom veľmi dobrý, vždy sa nájdu ľudia, ktorí vás nebudú mať radi. A čím ste lepší, tým máte viac fanúšikov, no aj viac odporcov. Svoje o tom vie aj Cristiano Ronaldo, ktorý síce má najväčšiu fanúšikovskú základňu na sociálnych sieťach spomedzi všetkých športovcov, no má aj početné zástupy hejterov.

V jednom momente jeho kariéry však aj mnohým odporcom Cristiana Ronalda zmäklo srdce a bolo im portugalského kapitána ľúto. Ten moment nastal počas finále EURO 2016 v zápase Portugalska s Francúzskom. Francúzi už od začiatku Ronaldovi nič nedarovali a kapitánovi portugalského mužstva chceli znepríjemniť každú sekundu na ihrisku. Cristiano Ronaldo na tvrdú hru súpera napokon aj doplatil.

Približne po štvrťhodine prvého polčasu ho tvrdým zákrokom poslal k zemi Dimitri Payet. Výsledkom stretu boli poškodené bočné väzy v kolene. Hráč Realu Madrid ešte síce skúšal pokračovať v hre, avšak v 25. minúte musel trávnik opustiť. Ronaldo však, ako správny kapitán, svoj tím burcoval z lavičky a miestami zatienil aj svojho kouča Fernanda Santosa. Portugalsko napokon vyhralo po predĺžení gólom Édera v 109. minúte. Ťažký finálový osud Cristiana Ronalda tak mal šťastný koniec a víťaznú trofej mu dopriali aj mnohí jeho odporcovia.

Zdroj|Foto: YouTube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.